«Гендерні стереотипи в українському суспільстві»

Дата: 09.12.2019 15:58

Зі слухачами гендерно-ресурсного центру та студентами «Університету срібного віку» працівниками міських бібліотек в рамках всесвітньої акції «16  днів проти насилля» проведено засідання круглого столу «Гендерні стереотипи в українському суспільстві».

Організатори заходу ознайомили слухачів з формами та видами гендерного насилля, законодавчою базою та наслідками рівня насилля в сім’ї. Практичний психолог Оксана Запірченко, пояснила прояви гендерної нерівності в суспільстві та наголосила  – « не замовчувати  дану проблему».  Оформлено тематичний стенд, переглянуто соціальні ролики на дану тематику та документальний фільм «Життя на продаж».