Кіровоградська область, Кропивницький район

Відкриті першості КЗ «ДЮСШ» до Дня міста

Дата: 01.10.2019 14:56
Кількість переглядів: 429

Фото без описуДо святкування 252-ї річниці рідного міста 28-29 вересня 2019 року були проведені відкриті першості КЗ «ДЮСШ» з футболу, волейболу та стрітболу.

28 вересня на запасному полі СК «Олімпієць» була проведена відкрита першість з футболу серед вихованців КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

У змаганнях взяли участь вихованці двох вікових груп: 2004р.н. і молодше та 2007р.н. і молодше. У старшій віковій групі перше місце здобула команда «Ювентус», друге місце - «Динамо, третє місце – «Червоні».

У молодшій віковій групі переможцями стала команда «Україна», другими – команда «Фаворит», третіми – команда «Парі-матч».

29 вересня погода внесла свої корективи, тому змагання з волейболу та стрітболу пройшли в спортивному залі № 2.

У змаганнях з волейболу прийняли участь команди «Чемпіон» та «Олімп». Переможцями стала команда «Чемпіон».

Після змагань з волейболу розпочалися змагання зі стрітболу, в яких прийняли участь три команди дівчат, та три команди юнаків.

У змаганнях серед дівчат перше місце зайняла команда «Дрімтім», друге - «Телепузики», третє – «Фіксіки».

Серед юнаків перше місце здобула команда «Зірка-1», друге – «Зірка-2», третє – «Зірка-3».

По закінченню змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Вікторія Літвінова нагородила грамотами та медалями від міської ради переможців та призерів у своїх вікових групах.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису