Спортивна гордість Бобринецької ОТГ

Дата: 13.09.2019 10:40

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту.

Є люди, для яких спорт – це сенс життя. Ці спортсмени відомі на весь світ. Але кожен чемпіон розпочинав свій шлях до олімпійських вершин з уроків фізичної культури та спортивних секцій.

Бобринець багатий спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет рідного краю.

Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, значного внеску їх учителів і тренерів-викладачів.

Сьогодні хочеться розповісти про спортивні досягнення учнів закладів загальної середньої освіти міста та вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа», які стали можливими завдяки небайдужості та професіоналізму вчителів фізичної культури, директора КЗ «ДЮСШ» Володимира Кунделя, його заступника Сергія Ляшенка, тренерів-викладачів.

У 2018/2019 році вихованці КЗ «ДЮСШ» взяли участь у 52 спортивно-масових заходах обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. За результатами участі мають 24 особистих і загальнокомандних призових місця.

Значні досягнення мають вихованці відділення гирьового спорту (тренер-викладач Іван Намєснік).

На чемпіонаті України з гирьового спорту серед школярів команда Кіровоградської області, до складу якої входили 15 вихованців КЗ «ДЮСШ», зайняла І загальнокомандне місце серед 15 областей-учасниць.

Вихованка КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Анжеліка Намєснік стала чемпіонкою Європи серед юніорок, срібним призером серед жінок і чемпіоном у командному заліку - естафета на чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед жінок, юніорів і юніорок, який проходив у Німеччині (м. Штольберг).

Вихованці тренера-викладача Ігоря Філіпенка в сезоні 2018/2019 років вибороли титул чемпіонів у першості області з футболу.

Вперше в історії юнацького футболу Кіровоградщини учні шкіл міста, вихованці КЗ «ДЮСШ», стали переможцями зонального турніру Всеукраїнських футбольних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» та зайняли 6 місце в Україні у фіналі.

У сезоні 2018/2019 року чемпіонами області стали вихованці відділення баскетболу (тренер-викладач Володимир Неклеса) та посіли друге та третє місця у відбірковому турнірі чемпіонату України з баскетболу 3х3, який проходить під егідою Федерації баскетболу України.

Третій рік поспіль учні закладів загальної середньої освіти міста за результатами участі в обласній Спартакіаді серед школярів виборюють 4 місце серед 38 територій області. У досягненні такого високого результату беззаперечна заслуга учителів фізичної культури міських шкіл - Миколи Доренка, Вадима Шоколова, Володимира Малика, Миколи Бондаренка, Георгія Платонова.

Ми пишаємося вами! Щастя, здоров’я, оптимізму, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — хай вам просто щастить в усьому. Доброго вам здоров'я, щастя і радості від перемог та удач!

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!