Дата: 10.09.2019 16:50

Фото без опису

Шановні сільгоспвиробники, виробники продовольчих товарів та  оптово-роздрібні торгові заклади міста та області запрошуємо Вас взяти участь у святковому  ярмарку присвяченій 252-ій річниці заснування міста Бобринець, який відбудеться 27 вересня 2019 року з 06 години ранку на вулиці Миколаївській (колишня назва вул..Леніна) міста Бобринець.

Бажаючих взяти участь у ярмарку просимо до 20 вересня 2019 року звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Бобринецької міської ради за адресою м. Бобринець, вул.. Незалежності,80, (каб. 201) та за контактним номером телефону (05257)3-41-88 для попередньої реєстрації.