Діти пільгових категорій відправилися на відпочинок та оздоровлення

Дата: 29.07.2019 11:33

25 липня дітей пільгової категорії Бобринецької ОТГ за сприянням міського голови Валерія Сніжка та депутатського корпусу відправлено на відпочинок та оздоровлення до узбережжя Чорного моря Херсонської області Скадовського р-ну до дитячого табору «Лазурит Кемп».

На дітей у таборі чекав дружній колектив педагогів-вихователів, вожатих, медичного персоналу та керівництва закладу з приємними вітальними словами.

Повноцінне 5 разове харчування, цікаві розваги, нові знайомства, приємний мікроклімат з вожатими, купання в теплій воді, свіже морське повітря, міцний сон, спальні корпуси знаходяться в 50 метрах від берега моря – все це створює позитивний настрій і приємні враження.

Відпочинок та оздоровлення проходить найкращим чином. Діти задоволені умовами та змістовним дозвіллям.