Бобринецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 26.06.2019 15:17

Головного спеціаліста служби у справах дітей Бобринецької міської ради

Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст.

Стаж роботи за фахом в органах державної служби або місцевого самоврядування  на посадi провiдного спецiалiста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в iнших сферах економiки не менше  3 рокiв.

Обов’язкове знання державної мови та вільне володіння комп’ютерною технікою.

головного  спеціаліста апарату Бобринецької міської ради

Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст, мають стаж роботи   за   фахом   на   службі  в  органах  місцевого самоврядування  або  державній   службі   на   посаді   провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Обов’язкове знання державної мови та вільне володіння комп’ютерною технікою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;

• заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

• 1 фотокартку розміром 3 х 4 см.;

• документи про освіту;

• інформацію про заповнення Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

• копію документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка для військовослужбовців, або військовозобов’язаних.

• копію трудової книжки.

Термін прийому документів - 30 календарних днів з дня опублікування  оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо, надається за адресою: м. Бобринець вул. Незалежності, 80, каб.203. Довідки за тел.: 3-44-27.

Одночасно повідомляємо, що оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансового управління Бобринецької міської ради надруковане в районній газеті «Честь хлібороба» від 25.06.2019р. №46 вважати недійсним.