Кошти з державного фонду енергоефективності для ОСББ

Дата: 14.06.2019 08:56

Фото без опису13 червня відбулася зустріч представників багатоквартирних будинків м.Бобринця з представником ПРООН спеціалістом з розвитку громад Камма Костянтином. Присутнім було презентовано інформацію стосовно переваг при утворенні ОСББ  та можливості залучення коштів з державного фонду енергоефективності.

Фонд енергоефективності був створений з метою підтримки заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів держбюджету, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Протягом 2019-2024 років Україна реалізує низку проектів за фінансової допомоги від Євросоюзу, зокрема 104 млн євро підуть на підтримку заходів з енергоефективності.

Зокрема Фонд може відшкодувати до 70 %  кредиту, який ОСББ візьмуть на реалізацію робіт  з енергоефективності будівель.

При бажанні мешканці багатоквартирних будинків можуть подати заявки за посиланням http://houses.in.ua щодо консультацій від координаторів проекту.