Мандрівка казками в пришкільному таборі

Дата: 13.06.2019 10:54

11 червня 2019 року в рамках циклу літературних канікул бібліотекарем міської бібліотеки № 2  Ларисою Рибак проведено казковий  каламбур «Мандрівка казками» для учнів літнього оздоровчого табору філії № 2. Метою заходу було донести до маленьких читачів особливість світу казки, ознайомити з жанрами народної та авторської казки; працювати над виразним, правильним читанням; закріплювати вміння переказувати; викликати позитивне відношення до героїв казок.

Разом із бібліотекарем діти розгадували цікаві загадки, доповнювали прислів’я,  ділились власними книжковими вподобаннями, складали ребуси та головоломки, кожна дитина малювала свого улюбленого казкового героя .

Задоволені діти,  неймовірний настрій та цікавий діалог – стали вінцем казкового  каламбуру.