У дусі часу

Дата: 14.12.2018 11:56

Фото без опису

У комунальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради відкрито відділення стрільби кульової. Для забезпечення ефективної роботи секції КЗ «ДЮСШ» придбано чотири пневматичні гвинтівки, два пневматичні пістолети та набої до них.

Тренером-викладачем призначений Доренко Микола Миколойович – вчитель фізичної культури КЗ «Бобринецьке НВО», учасник бойових дій, нагороджений медаллю «За оборону Авдіївки» та нагрудним знаком  «За мужність та відвагу».

Навчально-тренувальні заняття будуть проходити у стрілецькому тиру комунального закладу «Бобринецьке НВО».

Відкриття секції стрільби кульової дасть можливість учням міста набувати уміння і навички в цьому виді спорту і в подальшому успішно представляти наше місто на обласних змаганнях із стрільби кульової та на військово-патріотичних змаганнях «Захисник Кіровоградщини».

На відкриття секції та перше тренувальне заняття завітав міський голова Сніжко Валерій Вадимович, який привітав вихованців з відкриттям секції та побажав їм успіху в оволодінні навичками кульової стрільби і перемог    у змаганнях різного рівня. Фото без опису