Успіхи Бобринецьких грацій на турнірі «Перлина Львову»

Дата: 09.06.2017 11:25

3-4 червня в місті Львів пройшов 13 відкритий турнір з художньої гімнастики  під назвою «Перлина Львову», в якому взяли участь Бобринецькі грації , та представниці ще дев’яти міст України таких як: Одесса, Ужгород, Хмельницький, Херсон, Київ, Вознесенськ, Кривий Ріг, Чернівці, Бровари ,Чернігів, Запоріжжя, Львів, Бобринець.

Наші грації показали такі результати:

Ващенко Викторія 2008рік н. перше місце.

Крисенко Варвара 2008 перше місце.

Рижкова Рената 2010 друге місце

Кулікова Ілона 2010 четверте місце

Адаменко Анастасія 2007 п’яте місце

Філіпенко Дар’я 2006 шосте місце

Романова Евгенія 2009 шосте місце

Висловлюємо  щиру подяку  міському голові за безкоштовне  надання автобуса  для перевезення спортсменок з м.Бобринець до м.Знамянка звідки спортсменки потягом доїхали до м.Львова, і за зворотній шлях.

Дякуємо спонсорам які відгукнулися на прохання про допомогу , для того щоб юні грації мали змогу прийняти участь в цьому турнірі. Велика вам подяка, що ви небайдуже ставитесь до такого прекрасного виду спорту як художня гімнастика, без Вашої допомоги ця поїздка  не відбулася.

Велика подяка тренеру-викладачу майстру спорту України з художньої гімнастики Проценко Яні Аркадіївні,  за її клопітливу  працю і відданість своїй справі.

Батьківський комітет, учасники змагань