З Днем Святого Миколая !

Дата: 19.12.2016 07:56

Шановні мешканці та гості громади! Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая! З цього дня розпочинаються зимові свята , радість подарунків та новорічний настрій.  Святий Миколай дарує дітям віру в здійснення мрій, вселяє в наші душі світлі почуття, надихає на добро. Це християнське свято закликає нас берегти сімейні цінності, передавати традиції нащадкам.

У День Святого Миколая  хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай здійснить всі ваші заповітні мрії. Нехай це свято запам’ятається приємними несподіванками, гарним настроєм та подарунками. Міцного здоров’я усім, миру та радості.

Міський голова                                             Валерій Сніжко