Публічні закупівлі

Веб- сайт «ПРОЗОРО» публічні закупівлі

заходимо за посиланням, вводимо в строчці пошуку код ЄДРПОУ Бобринецької міської ради 04055239 і бачимо всі закупівлі завантажені в службовому кабінеті міської ради.

Єдиний веб-портал використання публічних коштів

заходимо за посиланням, в розділі «Пошук по розпорядникам»,  зліва «фільтри» відкриваємо та  вводимо в «Розпорядник» код ЄДРПОУ Бобринецької міської ради 04055239, наводимо курсор на строчку яка висвітилась, де відкриються  всі платіжні операції, платника, одержувача коштів, дату та суму, яку було сплачено за відповідними договорами (за даними Державної Казначейської Служби України).

Також можна отримати дані про оприлюднені звіти за формами Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7), Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма № 4-3), Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2), Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1), Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2).

В розділі «Трансакції» є інформація про призначення платежу, хто одержувач, дата та сума платежу.

Положення про порядок застосування системи електронних допорогових закупівель Бобринецької міської ради

Положення про тендерний комітет або уповноважену  особу (осіб) Бобринецької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і у системі

електронних державних закупівель ProZorro

Річний план закупівель на 28.01.2019

Закупівлі міської ради за 2016-2019 рр.

Звіт про опубліковані закупівлі за період 2016-2019

Річний план закупівель за 2019 рік станом на 16.07.2019 р

Звіт про опубліковані закупівлі за період 2016-2019 (1-2 м-і)

Звіт про проведені закупівлі станом на 17.07.2019 р

Річний план закупівель за 2020 рік

Тендерна документація "ДК  021:2015- 90610000-6 - Послуги з прибирання та підмітання вулиць.(Послуги з прибирання та підмітання вулиць, тротуарів, зон відпочинку та інше Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади)

ІНФОРМАЦІЯ  про проведення тендерних закупівель

Послуги зі монтажу, налагоджування та підключення обладнання системи відеонагляду на об’єктах території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.

Подання пропозицій до 28.08.2019

Переговорна процедура закупівлі «Послуги з прибирания та підмітання вулиць» за посиланням

Відкриті торги, Послуги з прибирания та підмітання вулиць

Звіт про укладений договір, послуга по встановленню відеоспостереження