Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Змагання кубку «Шкіряний м’яч» в честь пам’яті настоятеля Свято-Миколаївської церкви Отця Юрія Ониська

Дата: 16.04.2018 16:50
Кількість переглядів: 758

Фото без опису

14 квітня 2018 року на С/К «Олімпієць» м. Бобринець відбулися обласні зональні змагання з футболу на приз «Шкіряний м’яч» в честь пам’яті настоятеля Свято-Миколаївської церкви Отця Юрія Ониська. В змаганнях прийняли участь футбольні команди юнаків 2005 р.н. з чотирьох територій – Бобринецької ОТГ, Долинського р-ну, Компаніївського р-ну, Устинівського р-ну.

Перед парадом відкриття відбулися змагання по вправах з елементів техніки гри у футбол. В ударах на дальність переміг Каранаєв Денис (Бобринецька ОТГ), в жонглюванні, переміг Андрієнко Микола (Устинівський р-н), в ударах на точність здобув перемогу Стрілець Іван (Компаніївський р-н.). Капітани команд підняли державний прапор України під гімн України, з вітальними словами до юних футболістів звернулися заступник міського голови соціально-гуманітарних питань Кривошея Л.П., начальник відділу освіти молоді та спорту Літвінова В.П., та син отця Юрія – Онисько М.Ю.

Змагання проходили по коловій системі, і тільки по кращій різниці забитих та пропущених голів юні футболісти Бобринецької ОТГ зайняли І місце, ІІ місце вибороли спортсмени з Долинського р-ну, ІІІ місце посіли Устинівські футболісти, і на ІV місці Компаніївський р-н.

Кращим Воротарем турніру визнаний Чернієнко Микола – Устинівський р-н, кращий Захисник – Остріков Максим (Долинський р-н), кращий Півзахисник – Каранаєв Денис (Бобринецька ОТГ), кращий Нападаючий – Подолінський Артем і кращий Бомбардир – Клим Владислав ( Бобринецька ОТГ)

Після змагань за сприяння міського голови В.Сніжко юним футболістам організовано обід в їдальні Бобринецького коледжу.

Господарі, футболісти Бобринецької ОТГ будуть представляти регіон на фінальних обласних змаганнях серед юнаків 2005 р.н.

Підготував юних футболістів тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» - Філіпенко І.А.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису