З Днем медичного працівника

Дата: 17.06.2016 15:21

Фото без опису

Кожного року в третю неділю червня ми відзначаємо день медичного працівника – професійне свято людей, які захищають найдорожче, що є у людини – здоров’я.

Це свято людей благородної професії. Ви є тими, хто  поруч з людьми у найважчі хвилини життя. Ваш професіоналізм дає надію і сподівання. Щодня і щогодини ви приходите на допомогу, проявляючи відповідальність, чуйність і доброту.

Разом з Вами це свято відзначають люди, яким Ви подарували радість перемоги над недугом, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм.

Прийміть щирі вітання за безмежну вдячність, за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!

Зичу Вам вагомих здобутків на професійній ниві, невичерпної енергії у вашій нелегкій, але так потрібній людям праці. Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, добра, родинної злагоди. Нехай радість життя, яку ви даруєте людям повертається до вас щастям та благополуччям!

З повагою

Міський голова                                                                    Сніжко В.В.