29 липня - День Сил спеціальних операцій ЗСУ

Дата: 29.07.2016 10:07

Фото без опису

Сьогодні, 29 липня 2016 року, відповідно до Указу Президента України №311/2016 від 26 липня 2016 року вперше в історії України відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
З перших часів війни і до сьогодні, військовослужбовці військових частин та підрозділів, об’єднані в окремий рід сил ЗС України, постійно перебувають на передових позиціях.  Це свято виражає  вдячність українського суспільства до Вашої професії та покликання – захисту нашої країни від ворога, забезпечення обороноздатності держави, особливо в період тих непростих викликів, що постали перед нами сьогодні. Неодноразово ризикуючи власним життям і здоров’ям, бійці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України демонструють високий професіоналізм, патріотизм і героїзм, завжди перебувають у зоні особливого ризику, де з гідністю виконують свій обов’язок.

Але для нас цей день не тільки свято, це й велика шана – шана тим, хто віддав життя за Україну, її волю та майбутнє.
Саме в цей день, 29 липня, ми разом з усіма небайдужими, схиляємося перед воїнами-спецпризначенцями, які віддали життя заради українського народу. Звитяга та самопожертва військовослужбовців Сил спеціальних операцій червоною ниткою увійшла в історію України
Низько вклонімося Героям, які віддали своє життя в ім’я нашої Незалежності. Їхні подвиги назавжди вписані в історію нашої держави. А мужність та жертовність є взірцем для кожного із нас. Дякуємо Вам всім,
Слава Україні.

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.