З День архітектури України!

Дата: 01.07.2016 08:34

17 червня 1995 року Указом Президента України встановлено День архітектури України, який  відзначається щорічно 1 липня – у Всесвітній день архітектури. День архітектури не даремно відзначається по всьому світу – адже нетлінні твори архітекторів дарують людям естетичне і практичне задоволення, приносять в життя кожної людини радість та захоплення. Цей день прийнято вважати професійним днем архітекторів країни.

Професія архітектора дуже важлива, адже архітектор створює обличчя, яке показує місто всьому світу. Завдяки Вашій праці, творчому підходу та сміливим архітектурним рішенням створюється обличчя нашого міста!

Бажаємо Вам у цей святковий день злагоди, міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення! Наснаги Вам, вдалих та сміливих проектів, геніальних думок та ідей, а найголовніше, щоб Ваші прекрасні ідеї завжди втілювалися в життя! Щоб стіни, побудовані за Вашими проектами стояли вічно! І важливо пам’ятати, архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками, тож нехай всі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з Вами нащадків!

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.