Електронна реєстрація в ДНЗ

До уваги батьків дітей дошкільного віку!

Шановні батьки, з метою забезпечення рівності умов кожної дитини на здобуття дошкільної освіти, повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку; спрощення процедури обліку дітей до вступу у ДНЗ та запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у дошкільні навчальні заклади міста Бобринця з 05 липня 2016 року на офіційному сайті Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади, відкрито вікно «Електронна реєстрація в ДНЗ».

Ви маєте можливість самостійно або за допомогою відповідальної особи відділу освіти Бобринецької міської ради подати електронну заяву для постановки на чергу дитини, яка потребує місця в дошкільному навчальному закладі.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви Вам необхідно вказати достовірну інформацію.

Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи відділу освіти Бобринецької міської ради.

Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи відділу освіти Бобринецької міської ради з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг).

Вашу заяву буде анульовано, якщо:

- протягом 10 робочих днів дані в заяві не будуть підтверджені документами;

- заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів.

Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за датою подання заяви в електронному вигляді.

(оновлюється кожні 5 хв.)